fbpx

Privatumo politika

Ši Privatumo Politika veikia nuo 2018 Gegužės.

Kalniaus Sodyboje mes suprantame Jūsų asmeninės informacijos saugojimo svarbą ir esame įsipareigoję ją apdirbti atsakingai, laikydamiesi taikomais duomenų saugumo nuostatais.

Šis privatumo pareiškimas apibūdina Kalniaus Sodybos bendras privatumo praktikas kurios taikomos asmeninei informacijai kurią mes renkame, naudojame ir dalinamės apie klientus ir kitus individualus susijusiais su mūsų klientais, verslo partnerius, tiekėjus ir kitomis organizacijomis su kuriomis Kalniaus Sodyba turi arba svarsto santykius.

Kodėl ir kaip mes renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją.

Mes galimai renkame jūsų asmeninę informaciją įvairiais tikslais, pavyzdžiui:

Prieiga ir puslapio naudojimas.

Įeinant į mūsų puslapį, mes įrašome informaciją kuri yra reikalinga suteikti Jums puslapio prieigą ir funkcionalumą, tai gali būtų Jūsų slaptažodis, IP adresas ir naršyklės nustatymai. Taip pat, surenkame informaciją apie tai kokius veiksmus atliekate puslapyje, tam, kad suasmeninti Jūsų patirtį puslapyje, pavyzdžiui, Jūsų pageidaujamus nustatymus ir surenkame statistiką, kad galėtume pagerinti ir toliau plėtoti savo puslapį, produktus ir paslaugas.

Atsakant į Jūsų užklausas dėl užsakymų, papildomos informacijos, pagalbos.

Kai Jūs susisiekiate su mumis (prisijungus ar neprisijungus), siekiant gauti informacijos, užsakyti produktą arbą paslaugą, gauti pagalbos, mes surenkame reikalingą informaciją tam, kad galėtume įvykdyti Jūsų prašymą, suteikti prieigą prie produkto ar paslaugos, suteikti pagalbos ir gauti galimybę susisiekti su jumis. Pavyzdžiui, mes įrašome Jūsų vardą ir kontaktinę informaciją, detales apie jūsų užklausą ir jūsų susitarimą su mumis, bei jo vykdymą, pristatymą, sąskaitų išrašymą jūsų užsakymui ir galime įtraukti kliento pasitenkinimo apklausos informaciją. Mes laikome šią informaciją dėl administracinių tikslų, jūsų teisių gynimo ir dėl santykių palaikymo su jumis.

Kai pateikiate savo vardą ir kontaktinę informaciją, kad galėtumėte užsiregistruoti tokio prašymo atžvilgiu, registracija gali padėti identifikuoti jus, kai lankotės mūsų tinklalapiuose. Užsakant mūsų paslaugas gali prireikti registruotos paskyros. Registracija galima leis pasirinkti ir pakeisti jūsų privatumo nustatymus.

Susisiekiant su mūsų klientų darbuotojais, žvalgais, partneriais ar tiekėjais.

Dirbant su savo klientų darbuotojais, žvalgais, partneriais ar tiekėjais jie taip pat pateikia mums informaciją (tokią kaip vardas, kontaktinė informacija darbuotojų, rangovų, patarėjų ir įgaliotų asmenų) tokioms reikmėms kaip sutarimo valdymas, vykdymas, produktų ir paslaugų pristatymas, pagalbos suteikimas, sąskaitų išrašymas ir paslaugų arba santykiu valdymas.

Rinkodara.

Didžioji dalis informacijos kurią mes surenkame ateina iš jūsų apsilankymo mūsų puslapyje. Ta informacija yra naudojama sudarant auditorijas mūsų naudojamoms reklamos priemonėms, tokioms kaip Google banerinė reklama, Facebook reklama. Jums pateikus užklausas, kontaktinę informaciją, mes galime pateiktą elektroninį paštą panaudoti siuntinėti pasiūlymams, naujiems įrašams, reklamai Facebook ar Google reklamos platformose, jeigu norite, kad Jums reklama būtų nerodoma, parašykite mums elektroniniu paštu kalniaussodyba@gmail.com arba mūsų Facebook puslapyje ir Jūsų paštas bus ištrauktas iš mūsų duomenų bazės. Jeigu nebenorite matyti reklamos, tačiau savo pašto niekada nepateikėte, tada Jums teks pakeisti savo naršyklės nustatymus.

Kai mes teigiame, kad mes naudojame jūsų informaciją dėl rinkodaros, produktų ar paslaugų gerinimo ir vystymo, dėl saugumo ir apsaugos sumetimų arba reguliavimo reikalavimų ir kitų dalykų susietų su jūsų sutikimu arba prašymu, mes darome tai savo arba trečios šalies interesų teisėtu pagrindu arba su jūsų leidimu. Kai mes renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją pateiktą Europos Privatumo Įraše, tai gali turėti pasekmių dėl Jūsų Teisių.

Asmenines informacijos dalinimasis.

Kalniaus Sodyba klientų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis visiškai nesidalina, išimtis yra partneriai, kurie galimai aptarnaus mūsų klientus. 

Kai kuriomis sąlygomis, asmeninė informacija gali būti atskleista valdžios institucijoms teisme. Mes galimai panaudotume jūsų asmeninę informaciją, kad apginti teises ar nuosavybę priklausančią Kalniaus Sodybai, mūsų partneriams, tiekėjams, klientams arba kitiems, kai turime pagrįstų priežasčių manyti, kad tokios teisės ar turtas buvo ar gali būti paveikti.

Informacijos Saugumas ir Tikslumas.

Mes numatę ginti jūsų asmeninę informaciją ir išlaikyti jos tikslumą. Kalniaus Sodyba įgyvendina pagrįstas fizines, administracines ir technines garantijas, padedančias apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ir atskleidimo. Pavyzdžiui, mes užšifruojame tam tikrą slaptą asmeninę informaciją, tokią kaip kreditinės kortelės informacija, kai mes perduodame tokią informaciją internetu. Mes taip pat reikalaujame, kad mūsų tiekėjai apsaugotų šią informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ir atskleidimo.

Susilaikymo periodas.

Mes neprisiimame asmeninės informacijos ilgiau, negu būtina, kad įvykdytume tikslus, kuriems ji tvarkoma, įskaitant mūsų tvarkymo saugumą, atitinkantį teisinius ir reguliavimo įsipareigojimus (Pavyzdžiui audito, apskaitos ir įstatymų numatytų išlaikymo sąlygų), ginčų tvarkymo ir steigimo, vykdyti ar ginti teisinius reikalavimus šalyse kuriose vykdome verslą.

Kadangi aplinkybės gali skirtis priklausomai nuo konteksto ir paslaugų, internete pateiktoje privatumo deklaracijoje pateikta informacija arba konkrečiame pranešime pateikta informacija gali būt išsamesnė informacija apie galiojančias saugojimo sąlygas.

Kaip su mumis susisiekti.

Jeigu turite klausimų susijusių su Kalniaus Sodybos Privatumo Politika prašome susisiekti su mumis kontaktuose pateikta forma arba susisiekti paštu kalniaussodyba@gmail.com. Jūsų žinutė bus perduota atsakingiems asmenims.

Jūsų teisės.

Galite prašyti gauti, atnaujinti ar taisyti savo asmeninę informaciją. Jūs taip pat turite teisę prieštarauti tiesioginei rinkodarai. Pagal BDAR jūs taip pat galite turėti teisę reikalauti, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištrinta ar apribota. Norint tai padaryti instrukciją rasite “Kaip mus susisiekti” skiltį.

Teisė pateikti skundą.

Jei manote, kad jūsų asmens duomenų tvarkymas atitinka galiojančių duomenų apsaugos įstatymų, galite pateikti skundą:

  1. Kontaktuose užpildę užklausos formą
  2. Kompetetingai duomenų apsaugos institucijai. Duomenų apsaugos institucijų pavadinimus ir kontaktinius duomenis Europos Sąjungoje rasite čia. Paspaudę būsite nukreipti į kitą išorinį puslapį už kurį mes esame neatsakingi.

Pakeitimai mūsų Privatumo Politikoje.

Kartais mes galime atnaujinti šį privatumo pareiškimą, taip pat bet kokį kitą konkretų pareiškimą dėl privatumo. Pakeitus šį privatumo patvirtinimą, pridedame naują datą šio privatumo pareiškimo viršuje.