fbpx

Atsiliepimai

„Labai šauni porelė ir nerealus žirgai ir dar šauniau praleistas laikas jodinėjant ir žvejojant ….grįšim tikrai!!! Ačiū!!”

–  Laura Str  –

„Nuostabi vieta, ramybės oazė: ežeras, miškas, žirgai, bitutės… Šeimininkai labai nuoširdūs, bendraujantys, pakvietė išbandyti žirgų šėrimą ir bičių terapiją – atsipalaidavimas šimtaprocentinis. Jokio triukšmo, tokio TV ar wi-fi – tik gamta ir mes…”

– Jurgita Bulčienė –

„Puiki aplinka, namelis, nuostabūs žirgai ir šaunūs šeimininkai. Labai patiko, rekomenduoju visiems”

– Karolina Zaronskė –

„Nuostabu buvo. Šiemet vėl atvyksim.”

– Gitana Korzanaitė Gvazdinskienė –

„Ideali vieta ramiam poilsiui. Rekomenduoju tiek šeimoms, tiek draugams.”

– Alvydas Klimavičius –

„Šis namelis yra puiki vieta pabėgimui nuo visko vieta, viduryje nuostabaus Lietuvos kraštovaizdžio. Mes atvykome naktį, kai buvo pilnatis, kuri apšvietė visą ežerą ir parodė šios vietos magiją. Ir žirgai ir šunys pasitiko mus draugiškai, taip pat labai šaunūs šeimininkai Sofija ir Mindaugas sūkūrė patį nuostabiausią namų jausmą ir šilčiausią pasitikimą. Išmėginome rudenį ir pirtį, bei atsivėsinome ežere. Praleidome kelias dienas namelyje, buvome labai geroje vietoje, su nedideliu atstumu nuo jūros ir Klaipėdos. Namelis yra gražios medinės struktūros su viskuo ko gali tau prireikti, erdviomis patalpomis netgi keturiems žmonėms. Mes grįšime, tas yra faktas.”

– Kili Manjaro –