fbpx

Apie Mus

Sveiki atvykę

Kalniaus Sodyba

Privatumas, miškas, ežeras žirgai - tai elementai komponuojantys šią ramią vietą.
Tai jau daugelį metų puoselėjamas gamtos kampelis, kurio grožiu norėjome pasidalinti su visais, todėl visai nesenai atvėrėme duris poilsiautojams. Norėjome, kad jau nuo pirmos minutės jaustumėtės tarsi namuose, todėl sukūrėme išskirtinį dizainą, kuris suteikia šilumos ir jaukumo pojūtį. Erdvūs kambariai sukuria unikalią atmosferą bei atveria nuostabius vaizdus į ežerą. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės gamtos grožiu bei komfortu Lietuvos pajūrio regione. Mes nepriimame triukšmingų, švęsti nusiteikusių poilsiautojų, todėl galite būti tikri, kad niekas nesudrums jūsų ramybės!

Sodyba norintiems iš naujo atrasti pajūrio kraštą.
Sodyba puikiai tiks mėgstantiems ramų poilsį prie ežero ir norintiems paįvairinti savo atostogas neįprastomis veiklomis ar aplankyti Pamario krašto lankytinas vietas, o ekstremalių pojūčių ieškotojams galime pasiūlyti žygius žirgais nuo 15 iki 45 kilometrų (laukais, pievomis, vandeniu).

Žirgų mylėtojai ras ramybę pievose, žvejai ją ras atokiame ežero kampelyje, erdvės pasiilgę poilsiautojai energijos pasisems plačiose pievose bei šimtamečiuose miškuose. Taip pat galėsite tyrynėti apylinkes dviračiais ar eiti į šiaurietiškus pasivaikščiojimus, o kad po visų pramogų geriau miegotųsi pakviesime jus į bičių avilio terapijos seansus ar į natūraliai kūrenamą lietuvišką pirtelę!

Paslaugas teikiame trijuose atskiruose nameliuose.
Mes teikiame paslaugas trijuose atskiruose nameliuose, kurie atitolę vienas nuo kito apie 50m, su privačia erdve, terasa, šašlykine bei visais patogumais (virtuvė, dušas, fenas, rankšluoščiai, patalynė ir kt.).

Žirgai

Pirtis

Golfo Aikštė

Terapijos